VEA WC sedátko, SLIM, Soft Close, Easy Take, biela
VEA WC sedátko, SLIM, Soft Close, Easy Take, biela
| Výrobca: | Výrobca: Isvea |
| Kód: | Kód: UBC-40Z10200I-S |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | ISVEA |
|---|---|
| Záruka | 2 roky |
| Rozměr | 34x44 cm |
| Šířka | 340 mm |
| Hloubka | 440 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Duroplast |
| Tvar | Pro konkrétní WC |
| Ostatní | Soft Close (pomalé sklápění), Easy Take (odnímatelné sedátko), SLIM (tenké) |
| EAN | 8697687054611 |
| Taric | 39222000 |
| Hmotnost / ks | 3.2000 kg |
| Balení | 1 ks |
Doporučujeme přikoupit
VEA závesná WC misa Rimless, 34,5x52cm, biela
expedícia do 8 dní191,77 €
Pri platbe vopred iba 182,00 €
Mohlo by vás zaujímať
113,49 €
Pri platbe vopred iba 108,00 €
113,49 €
Pri platbe vopred iba 108,00 €


