VEGA umývadlová skrinka 62x50x43, 6 cm, 2xzásuvka, biela VG064
VEGA umývadlová skrinka 62x50x43, 6 cm, 2xzásuvka, biela VG064
| Výrobca: | Výrobca: Aqualine |
| Kód: | Kód: UBC-VG064 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Séria | VEGA I |
| Rozmer | 62x50x43,6 cm |
| Šírka | 620 mm |
| Výška | 500 mm |
| Hĺbka | 436 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | MDF/lamino |
| Inštalácia | Závesné na stenu |
| Typ skrinky | Zásuvky |
| Typ umývadla | Klasické umývadlo |
| Výbava | Automatické dovretie |
| Součást balení | Bez umývadla |
| EAN | 8590913918018 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | bílá |
| Typ zatvárania | zásuvky |
| Typ montáže | závěsné |
| Hĺbka | nad 401 mm |
Príslušenstvo
110,36 €
Pri platbe vopred iba 105,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
VEGA doska pod umývadlo 62,5x45cm, dub platin 61204
expedícia do 8 dní79,67 €
Pri platbe vopred iba 76,00 €
VEGA doska pod umývadlo 82,5x45cm, dub platín VG785
na objednávku102,55 €
Pri platbe vopred iba 98,00 €
SAVA 65 nábytkové umývadlo 65x46x16,5 cm 2065
expedícia do 8 dní110,36 €
Pri platbe vopred iba 105,00 €
Mohlo by vás zaujímať
GIANLUCA vykurovacie teleso 400x1590 mm, biela mat
na objednávku337,64 €
Pri platbe vopred iba 320,00 €
787,20 €
Pri platbe vopred iba 745,00 €
459,21 €
Pri platbe vopred iba 435,00 €


