VEGA doska pod umývadlo 104x45cm, dub platín VG710
VEGA doska pod umývadlo 104x45cm, dub platín VG710
| Výrobca: | Výrobca: Aqualine |
| Kód: | Kód: UBC-VG710 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Séria | Dosky VEGA |
| Rozmer | 103,5x45 cm |
| Šírka | 1035 mm |
| Výška | 38 mm |
| Hĺbka | 450 mm |
| Farba | Hnedá |
| Dekor | Dub platin |
| Materiál | HPL laminát |
| Inštalácia | Závesné na stenu |
| Typ skrinky | Doska |
| Typ umývadla | Umývadlo na dosku |
| Hmotnosť / ks | 12.4000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913914652 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | hnědá |
| Odtieň drezu | dřevodekor |
Príslušenstvo
51,08 €
Pri platbe vopred iba 49,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
Keramické umývadlo 42x15x34 cm, na dosku 49412
expedícia do 8 dní56,80 €
Pri platbe vopred iba 54,00 €
Keramické umývadlo priemer 40x15 cm, na dosku 49413
expedícia do 8 dní72,04 €
Pri platbe vopred iba 69,00 €
Podperná konzola 440x150x20mm, lakovaná oceľ, čierna mat, 1 ks
expedícia do 8 dní51,08 €
Pri platbe vopred iba 49,00 €
Mohlo by vás zaujímať
190,80 €
Pri platbe vopred iba 172,00 €
RAV MORAVA Batéria bidetová stojanková s kov.výpustí click-clack – stará mosadz MK143.5SM
na objednávku126,08 €
Pri platbe vopred iba 113,00 €
95,71 €
Pri platbe vopred iba 91,00 €


