VEGA zostava kúpeľňového nábytku, š. 82,5 cm, biela/dub platín VG083-01
VEGA zostava kúpeľňového nábytku, š. 82,5 cm, biela/dub platín VG083-01
| Výrobca: | Výrobca: Aqualine |
| Kód: | Kód: UBC-VG083-01 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Séria | VEGA II |
| Rozmer | 82,5x71,4x45 cm |
| Šírka | 825 mm |
| Výška | 714 mm |
| Hĺbka | 450 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | MDF/lamino |
| Inštalácia | Závesné na stenu |
| Typ skrinky | Zásuvky |
| Typ umývadla | Umývadlo na dosku |
| Výbava | Automatické dovretie |
| Hmotnosť / ks | 38.5000 kg |
| Balenie | 5 ks |
| EAN | 8590913921575 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | bílá |
| Typ zatvárania | zásuvky |
| Typ montáže | závěsné |
| Hĺbka | nad 401 mm |
Doporučujeme přikoupit
LOTTA umývadlová páková batéria, čierna LT602B
expedícia do 8 dní60,61 €
Pri platbe vopred iba 58,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Aqualine ALTAIR umývadlová skrinka 86,5x60x45cm, čierna mat AI690
expedícia do 8 dní274,08 €
Pri platbe vopred iba 261,00 €
ALTAIR skrinka s doskou 87,5 cm, dub emporio/antracit bridlice AI390-02
expedícia do 8 dní367,47 €
Pri platbe vopred iba 349,00 €
194,03 €
Pri platbe vopred iba 185,00 €


