VICTORIA sprchová nástenná batéria kohútiková, chróm VC11
VICTORIA sprchová nástenná batéria kohútiková, chróm VC11
| Výrobca: | Výrobca: Aqualine |
| Kód: | Kód: UBC-VC11 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Séria | VICTORIA |
| Hĺbka | 133 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Retro |
| Inštalácia | Nástenná 150 mm |
| Druh ovládania | Kohútik |
| Hmotnosť / ks | 1.2140 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913820472 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 4 roky |
| Farba batérie | chrom |
Príslušenstvo
32,42 €
Pri platbe vopred iba 30,00 €
expedícia do 8 dní
11,29 €
Pri platbe vopred iba 10,00 €
skladom
12,72 €
Pri platbe vopred iba 12,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
GITA posuvný držiak sprchy, 890mm, chróm 1202-02
expedícia do 8 dní37,71 €
Pri platbe vopred iba 36,00 €
FLEX sprchová nerezová hadica s dvojitým zámkom, 150 cm 11073
expedícia do 8 dní5,68 €
Pri platbe vopred iba 5,00 €
SUNRA sprchová súprava s mydelničkou, posuvný držiak, chróm 11444
expedícia do 8 dní28,78 €
Pri platbe vopred iba 27,00 €

