VIENNA podomietková dvojprvková umývadlová batéria, chróm (LO41876) VO018
VIENNA podomietková dvojprvková umývadlová batéria, chróm (LO41876) VO018
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-VO018 |
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | VIENNA |
| Šírka | 210 mm |
| Výška | 105 mm |
| Hĺbka | 223 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Retro |
| Inštalácia | Podomietková |
| Druh ovládania | Páka |
| Priemer kartuše | 35 mm |
| Hmotnosť / ks | 2.7240 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913866586 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 5 rokov |
Doporučujeme přikoupit
Uzatvárateľná kul.umýv.výpust s prepadom aj bez,Click Clack,V max 80mm,chróm7533.370.5
expedícia do 8 dní29,35 €
Pri platbe vopred iba 28,00 €
20,96 €
Pri platbe vopred iba 20,00 €
HANDICAP umývadlový sifón šetriaci miesto 5/4" odpad 32 mm, chróm 126.013.5H
expedícia do 8 dní22,05 €
Pri platbe vopred iba 21,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Oceľový radiátor Mexen Flat CVF11 300x1400, spod. príp., 637 W, čierne W611F-030-140-70
na objednávku223,49 €
Oceľový radiátor Mexen Flat CVF11 300x700, spod. príp., 318 W, antracit W611F-030-070-66
na objednávku147,11 €
Oceľové vykurovacie teleso Mexen Flat CVF11 300x1300, spod. príp., 591 W, biela W611F-030-130-00
expedícia do 10 dní159,27 €

