Neuzatvárateľná okrúhla výpusť pre umývadlá bez prepadu, V 30-45mm, chróm 147.555.5
Neuzatvárateľná okrúhla výpusť pre umývadlá bez prepadu, V 30-45mm, chróm 147.555.5
| Výrobca: | Výrobca: Omp Tea |
| Kód: | Kód: UBC-147.555.5 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | OMP TEA |
|---|---|
| Farba | Chróm |
| Materiál | Mosadz |
| Veľkosť závitu | 5/4" |
| Hrúbka umývadla | 30-45 mm |
| Výbava | Neuzatvárateľná bez prepadu |
| Hmotnosť / ks | 0.3600 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8019952106762 |
| Taric | 74182000 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba doplnku | chrom |
Príslušenstvo
11,29 €
Pri platbe vopred iba 10,00 €
skladom
Podobný tovar
Neuzatvárateľná okrúhla výpusť pre umývadlá bez prepadu, V 30-45 mm, chróm 147.545.5
expedícia do 8 dní19,74 €
Pri platbe vopred iba 19,00 €
Neuzatvárateľný výpust s mriežkou pre umývadlá bez prepadu, V 25-50mm, chróm CV2009
expedícia do 8 dní13,14 €
Pri platbe vopred iba 12,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Mexen Omega výsuvný sprchovací kút 130 x 70 cm, grafit, chróm - 825-130-070-01-40
expedícia do 10 dní423,37 €
Posuvný sprchovací kút Mexen Exo 130 x 70 cm, priehľadný, chróm - 8151-130-070-01-00
expedícia do 10 dní338,67 €


