AVICE doska 130x36cm, dub tmavý AV13611
AVICE doska 130x36cm, dub tmavý AV13611
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-AV13611 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | DESKY AVICE |
| Rozměr | 130x5x36 cm |
| Šířka | 1300 mm |
| Výška | 50 mm |
| Hloubka | 360 mm |
| Barva | Hnědá |
| Dekor | Dub tmavý |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | DTD/HPL laminát |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Deska |
| Typ umyvadla | Umyvadlo na desku |
| Hmotnost / ks | 14.2000 kg |
| EAN | 8590913937781 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba | hnědá |
| Odtieň drezu | dřevodekor |
Doporučujeme přikoupit
Podperná konzola 350x150x40mm, lakovaná oceľ, biela mat, 1 ks 30378
expedícia do 8 dní63,69 €
Pri platbe vopred iba 60,00 €
Mohlo by vás zaujímať
1 345,64 €
Pri platbe vopred iba 1 246,00 €
EASY LINE štvrťkruhová sprchová zástena 1200x800mm, L/R, číre sklo EL2315
expedícia do 8 dní447,67 €
Pri platbe vopred iba 415,00 €
839,02 €
Pri platbe vopred iba 777,00 €

