VIENNA stojanková umývadlová batéria s výpustou, bronz (LO41476BR) VO002BR
VIENNA stojanková umývadlová batéria s výpustou, bronz (LO41476BR) VO002BR
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-VO002BR |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | VIENNA |
| Šírka | 53 mm |
| Výška | 218 mm |
| Hĺbka | 195 mm |
| Farba | Bronz |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Retro |
| Inštalácia | Stojankové |
| Druh ovládania | Páka |
| Priemer kartuše | 35 mm |
| Výbava | S výpustí, Klasická |
| Hmotnosť / ks | 2.4010 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913866531 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 5 rokov |
| Farba batérie | bronz |
Príslušenstvo
12,72 €
Pri platbe vopred iba 12,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
Rohový ventil s matkou, 1/2'x 3/8', bronz 2020BRO
expedícia do 8 dní53,01 €
Pri platbe vopred iba 50,00 €


