VIENNA stojanková umývadlová batéria vysoká bez výpuste, bronz (LO41477BR/S) VO006BR
VIENNA stojanková umývadlová batéria vysoká bez výpuste, bronz (LO41477BR/S) VO006BR
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-VO006BR |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | VIENNA |
| Šírka | 53 mm |
| Výška | 368 mm |
| Hĺbka | 195 mm |
| Farba | Bronz |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Retro |
| Inštalácia | Stojankové |
| Druh ovládania | Páka |
| Priemer kartuše | 35 mm |
| Výbava | Vysoká |
| Hmotnosť / ks | 3.3720 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913866555 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 5 rokov |
| Farba batérie | bronz |
Príslušenstvo
12,72 €
Pri platbe vopred iba 12,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
Rohový ventil s matkou, 1/2'x 3/8', bronz 2020BRO
expedícia do 8 dní53,01 €
Pri platbe vopred iba 50,00 €
Mohlo by vás zaujímať
KAISA stojanková umývadlová batéria vysoká, bez výpuste, 235 mm, čierna / ružové zlato ZT091
skladom159,74 €
Pri platbe vopred iba 152,00 €
ULTRATAP stojanková umývadlová batéria vysoká bez výpusť , čierna mat/chróm UT007TBC
expedícia do 8 dní315,02 €
Pri platbe vopred iba 291,00 €
376,77 €
Pri platbe vopred iba 357,00 €

