VITO WC kombi, Rimless, spodný/zadný odpad, biela
VITO WC kombi, Rimless, spodný/zadný odpad, biela
| Výrobca: | Výrobca: Aqualine |
| Kód: | Kód: UBC-PB105WR |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 37x79x65 cm |
| Šířka | 370 mm |
| Výška | 790 mm |
| Hloubka | 650 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Technologie splachování | Rimless |
| Objem splachovací vody | 3,5 l / 5 l |
| Tvar | Klasik |
| Výbava | Odpad spodní, Odpad zadní |
| Balení obsahuje | Napouštěcí a vypouštěcí ventil, Kotvící sada |
| Hmotnost / set | 44.4000 kg |
| Balení | 2 ks |
| Záruka | 2 roky |
.
| Typ oplachu | Rimless |
| Farba keramiky | bílá |
| Typ odpadu | vario |
Príslušenstvo
24,30 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
Podstavec na toaletu, 44,5x28x20 cm, biela ST002
expedícia do 8 dní24,55 €
Pri platbe vopred iba 23,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Mexen Rox-3S L trojstenný posuvný sprchovací kút 155 x 120 cm, priehľadný, zlatý - 8C2L-155-120-50-00-3S
expedícia do 10 dní774,51 €
Posuvný sprchovací kút Mexen Exo 155 x 120 cm, priehľadný, chróm - 8151-155-120-01-00
expedícia do 10 dní424,05 €
Mexen Rox posuvný sprchovací kút 155 x 120 cm, priehľadný, zlatý - 8C2-155-120-50-00
expedícia do 10 dní583,07 €

