VIVA D nepravidelná vaňa 175x80x47cm, biela 89119
VIVA D nepravidelná vaňa 175x80x47cm, biela 89119
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-89119 |
Dostupnosť:
na objednávku
- K vani je nutné použiť prepadovú súpravu s dĺžkou min. 775 mm
- Podmienkou záruky na produkt je použitie odporúčaného typu podstavca
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Rozmer | 175x80x47 cm |
| Dĺžka | 1750 mm |
| Šírka | 800 mm |
| Výška | 470 mm |
| Objem | 235.00 l |
| Farba | Biela |
| Materiál | Akrylát |
| Tvar | Nepravidelné |
| Priemer odpadu | 52 mm |
| Vlastnosti | Obojstranná, Výška okraja 40 mm (Standard) |
| Hmotnosť / ks | 23.7100 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590729029496 |
| Taric | 39221000 |
| Záruka | 10 rokov |
| Farba doplnku | bílá |
| Materiál | akrylát |
Príslušenstvo
32,42 €
Pri platbe vopred iba 30,00 €
expedícia do 8 dní
3,60 €
Pri platbe vopred iba 3,00 €
skladom
12,72 €
Pri platbe vopred iba 12,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
Mohlo by vás zaujímať
Jednodrezový žulový drez Mexen Elix 700 x 500 mm, biely, zlatý sifón - 6526701005-20-G
expedícia do 10 dní156,10 €
Blanco DALAGO 6 drez vstavaný tartufo granit 517 320
na objednávku276,86 €
Pri platbe vopred iba 256,00 €


