VIVA L MONOLITH asymetrická vaňa 180x75x60cm, biela/čierna 72099MB
VIVA L MONOLITH asymetrická vaňa 180x75x60cm, biela/čierna 72099MB
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-72099MB |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Séria | MONOLITH |
| Rozmer | 180x75x60 cm |
| Dĺžka | 1800 mm |
| Šírka | 750 mm |
| Výška | 600 mm |
| Objem | 267.00 l |
| Farba | Bielo-čierna |
| Materiál | Akrylát |
| Tvar | Asymetrické |
| Inštalácia | Inštalácia do ľavého rohu |
| Priemer odpadu | 52 mm |
| Hmotnosť / ks | 42.0000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590729002123 |
| Taric | 39221000 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba doplnku | černá |
| Materiál | akrylát |
Príslušenstvo
11,29 €
Pri platbe vopred iba 10,00 €
skladom
Doporučujeme přikoupit
11,29 €
Pri platbe vopred iba 10,00 €
Vaňová súprava s napúšťaním, bovden, dĺžka 675mm, zátka 72mm, biela 71685W
expedícia do 8 dní214,55 €
Pri platbe vopred iba 199,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Podlahový linear. žľab čierny 450 mm, bočné D40, Harmony, čierna CH 450 HC
expedícia do 8 dní78,88 €
111,75 €


