VIVA L SLIM asymetrická vaňa 175x80x47cm, biela 70119S
VIVA L SLIM asymetrická vaňa 175x80x47cm, biela 70119S
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-70119S |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Rozmer | 175x80x47 cm |
| Dĺžka | 1750 mm |
| Šírka | 800 mm |
| Výška | 470 mm |
| Objem | 235.00 l |
| Farba | Biela |
| Materiál | Akrylát |
| Tvar | Asymetrické |
| Inštalácia | Inštalácia do ľavého rohu |
| Priemer odpadu | 52 mm |
| Vlastnosti | Obojstranná, Výška okraja 18 mm (SLIM) |
| Hmotnosť / ks | 23.7060 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590729085485 |
| Taric | 39221000 |
| Záruka | 10 rokov |
| Farba doplnku | bílá |
| Materiál | akrylát |
Príslušenstvo
32,42 €
Pri platbe vopred iba 30,00 €
expedícia do 8 dní
3,60 €
Pri platbe vopred iba 3,00 €
skladom
12,72 €
Pri platbe vopred iba 12,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
Vaňová súprava s napúšťaním, bovden, dĺžka 675mm, zátka 72mm, biela 71685W
expedícia do 8 dní214,55 €
Pri platbe vopred iba 199,00 €
Mohlo by vás zaujímať
872,39 €
Pri platbe vopred iba 808,00 €
ANDRA L asymetrická vaňa 180x90x45cm, ivory 72872.40
na objednávku755,84 €
Pri platbe vopred iba 700,00 €
2 069,70 €
Pri platbe vopred iba 1 965,00 €


