Výlevka na skrinku 58x38cm, plast biela
Výlevka na skrinku 58x38cm, plast biela
| Výrobca: | Výrobca: Aqualine |
| Kód: | Kód: UBC-PI5838 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Záruka | 2 roky |
| Rozměr | 58x38 cm |
| Šířka | 580 mm |
| Hloubka | 380 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Polypropylen |
| Přepad | ANO |
| Balení obsahuje | Výpust, Sifon, Přepadová souprava |
| EAN | 8590913133039 |
| Taric | 39249000 |
| Hmotnost / ks | 2.9400 kg |
| Balení | 1 ks |
Mohlo by vás zaujímať
Skrinka pod výlevku 43x70x49, 4cm, biela 57034
expedícia do 8 dní102,55 €
Pri platbe vopred iba 98,00 €
Keramická výlevka so skrinkou, vrátane sifónu WH118-01
expedícia do 8 dní363,66 €
Pri platbe vopred iba 346,00 €
72,04 €
Pri platbe vopred iba 69,00 €

