Výtoková hubica nástenná, hranatá, 160mm, zlato mat BO419
Výtoková hubica nástenná, hranatá, 160mm, zlato mat BO419
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-BO419 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Šírka | 70 mm |
| Výška | 50 mm |
| Hĺbka | 160 mm |
| Farba | Zlato mat |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Hranaté |
| Inštalácia | Nástenná |
| Hmotnosť / ks | 0.9490 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913935428 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba doplnku | zlatá |
Podobný tovar
Nástenná výtoková hubica, guľatá, 174mm, zlato mat BO519
expedícia do 8 dní28,11 €
Pri platbe vopred iba 27,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Mexen Exar oceľový drez s jedným drezom a odkvapkávačom, pravý, 620 x 480 mm, čierny HC -6432621005P-70HC
expedícia do 10 dní235,58 €

