Vývod sprchy, 48x48mm, chróm SC331 SC331
Vývod sprchy, 48x48mm, chróm SC331 SC331
| Výrobca: | Výrobca: Aqualine |
| Kód: | Kód: UBC-SC331 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Šířka | 48 mm |
| Výška | 48 mm |
| Hloubka | 30 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Hranaté |
| Instalace | Nástěnná |
| Hmotnost / ks | 0.3000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913959608 |
| Taric | 74182000 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba doplnku | chrom |
Podobný tovar
Mohlo by vás zaujímať
Aqualine Vývod sprchy, priemer 50mm, chróm SC371
expedícia do 8 dní17,11 €
Pri platbe vopred iba 16,00 €
Vývod sprchy, priemer 50mm, čierna mat SC371B
expedícia do 8 dní18,65 €
Pri platbe vopred iba 18,00 €

