Vývod sprchy, priemer 50mm, ružové zlato 9817
Vývod sprchy, priemer 50mm, ružové zlato 9817
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-9817 |
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Priemer zátky | 51 mm |
| Hĺbka | 26 mm |
| Farba | Ružove zlato |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Retro |
| Inštalácia | Nástenná |
| Hmotnosť / ks | 0.2100 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913859922 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba doplnku | zlatá |
Doporučujeme přikoupit
EPOCA ručná sprcha, 220mm, mosadz/ružové zlato DOC107
na objednávku81,48 €
Pri platbe vopred iba 77,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Vývod sprchy, okrúhly, tenká krytka, chróm SG202
expedícia do 8 dní21,00 €
Pri platbe vopred iba 20,00 €
Vývod sprchy, hranatý, tenká krytka, čierna mat SG302NE
expedícia do 8 dní34,16 €
Pri platbe vopred iba 32,00 €

