WAVE dvojumývadlová skrinka 149,7x50x47,8cm, biela/dub cuneo WA150-3025
WAVE dvojumývadlová skrinka 149,7x50x47,8cm, biela/dub cuneo WA150-3025
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-WA150-3025 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | WAVE |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 150x50x48 cm |
| Šířka | 1500 mm |
| Výška | 500 mm |
| Hloubka | 480 mm |
| Barva | Bílá, Hnědá |
| Dekor | Dub cuneo |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | MDF/lamino |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Zásuvky |
| Typ umyvadla | Dvojumyvadlo |
| Výbava | Tiché a plynulé zavírání |
| Balení neobsahuje | Umyvadlo |
| Hmotnost / ks | 26.2900 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913113055 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | bílá |
| Typ zatvárania | zásuvky |
| Typ montáže | závěsné |
| Hĺbka | nad 401 mm |
Príslušenstvo
406,31 €
Pri platbe vopred iba 385,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
387,45 €
Pri platbe vopred iba 368,00 €
NIROX zrkadlo v ráme 600x800x28mm, biela (LA611) NX608-3030
expedícia do 8 dní125,24 €
Pri platbe vopred iba 119,00 €
Mohlo by vás zaujímať
LOREA skrinka s umývadlom 101x46x51, 5cm, ľavá, dub collingwood/čierna mat LE080-1935-L-03
expedícia do 8 dní624,47 €
Pri platbe vopred iba 577,00 €
439,95 €
Pri platbe vopred iba 411,00 €

