WAVE umývadlová skrinka 89,7x45x47,8cm, ľavá, biela/dub alabama WA092-3022
WAVE umývadlová skrinka 89,7x45x47,8cm, ľavá, biela/dub alabama WA092-3022
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-WA092-3022 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | WAVE |
| Rozmer | 90x45x48 cm |
| Šírka | 900 mm |
| Výška | 450 mm |
| Hĺbka | 480 mm |
| Farba | Biela, Hnedá |
| Dekor | Dub Alabama |
| Možnosti farebného prevedenia | Podľa vzorkovníka |
| Materiál | MDF/lamino |
| Inštalácia | Závesné na stenu |
| Typ skrinky | Zásuvky |
| Typ umývadla | Klasické umývadlo |
| Výbava | Automatické dovretie |
| Součást balení | Bez umývadla |
| Hmotnosť / ks | 16.8000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913941078 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | bílá |
| Typ zatvárania | zásuvky |
| Typ montáže | závěsné |
| Hĺbka | nad 401 mm |
Príslušenstvo
220,23 €
Pri platbe vopred iba 209,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
BELLA držiak uterákov na bok skrinky 250mm, chróm FA115
expedícia do 8 dní35,40 €
Pri platbe vopred iba 34,00 €
NIROX zrkadlo v ráme 600x800x28mm, biela (LA611) NX608-3030
expedícia do 8 dní125,24 €
Pri platbe vopred iba 119,00 €
NIROX zrkadlo v ráme 600x800x28 mm, dub alabama NX608-2222
expedícia do 8 dní125,24 €
Pri platbe vopred iba 119,00 €
Mohlo by vás zaujímať
477,20 €
Pri platbe vopred iba 441,00 €
CROSS umývadlová skrinka 85x81x47cm, 2x zásuvka, buk
expedícia do 8 dní1 070,56 €
Pri platbe vopred iba 1 016,00 €
430,14 €
Pri platbe vopred iba 408,00 €


