WC kefa na postavenie, brúsená nerez GA1311
WC kefa na postavenie, brúsená nerez GA1311
| Výrobca: | Výrobca: Aqualine |
| Kód: | Kód: UBC-GA1311 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
- Priemer kefy: 80 mm
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Rozmer | 130x350x130 mm |
| Priemer zátky | 130 mm |
| Šírka | 130 mm |
| Výška | 350 mm |
| Hĺbka | 130 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Nerez |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | WC kefa |
| Inštalácia | Na postavenie |
| Hmotnosť / ks | 0.7500 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913874468 |
| Taric | 96039091 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba doplnku | nerez |
Podobný tovar
STONE WC kefa na postavenie, béžová 22010411
expedícia do 8 dní34,69 €
Pri platbe vopred iba 33,00 €
Mohlo by vás zaujímať
BEMETA Sklo pre držiak kefiek 118210019,140110061 131567199
expedícia do 8 dní10,10 €
Pri platbe vopred iba 10,00 €
ROLLER držiak kefiek na postavenie, béžová 2105209 58668
expedícia do 8 dní15,47 €
Pri platbe vopred iba 15,00 €

