WC kombi, dvojtlačítko 4,5/6l, spodný odpad, biela TP3406
WC kombi, dvojtlačítko 4,5/6l, spodný odpad, biela TP3406
| Výrobca: | Výrobca: CREAVIT |
| Kód: | Kód: UBC-TP3406 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | CREAVIT |
|---|---|
| Šířka | 370 mm |
| Hloubka | 605 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Technologie splachování | Standard |
| Objem splachovací vody | Splachování 4,5 l, Splachování 6 l |
| Tvar | Klasik |
| Výbava | Odpad spodní |
| Balení neobsahuje | WC sedátko |
| Hmotnost / ks | 20.5500 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913951282 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Typ oplachu | Klasický |
| Farba keramiky | bílá |
| Prevedenie klozetu | komplet |
| Typ odpadu | svislý |
Príslušenstvo
108,00 €
na objednávku
Doporučujeme přikoupit
Rohový vretenový ventil 1/2'x3/8', chróm 181.867.1
expedícia do 8 dní6,86 €
Pri platbe vopred iba 6,00 €
FIXET WC sedátko 1kg, polypropylén, biela ST278
expedícia do 8 dní16,21 €
Pri platbe vopred iba 15,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Mexen Cube DR02 podomietková vaňa a sprchový set s dažďovou sprchou 30 cm, biela - 77503DR0230-20
expedícia do 10 dní241,83 €
Mexen Kai DR70 podomietková vaňa a sprchový set s dažďovou sprchou 25 cm, biela - 77602DR70251-20
expedícia do 10 dní187,61 €
Mexen Kai DR70 podomietková vaňa a sprchový set s dažďovou sprchou 25 cm, čierna - 77602DR70251-70
expedícia do 10 dní177,24 €


