WEGA zrkadlo s policou 1000x800mm 60092
WEGA zrkadlo s policou 1000x800mm 60092
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-60092 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
WEGA zrcadlo s policí
- výška samotného zrcadla: 72 cm
- možnost doplnění el. topnou folií pod zrcadlo proti jeho zamlžení
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | WEGA |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 100x80 cm |
| Šířka | 1000 mm |
| Výška | 800 mm |
| Barva rámu | Chrom |
| Typ zrcadla | Zrcadla s policí |
| Tvar | Obdélník |
| Výbava | Ochrana proti korozi |
| Hmotnost / ks | 10.7300 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913812101 |
| Taric | 70099100 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | nepřiřazena |
| Odtieň drezu | nepřiřazena |
Príslušenstvo
3,16 €
Pri platbe vopred iba 3,00 €
expedícia do 8 dní
Mohlo by vás zaujímať
340,13 €
Pri platbe vopred iba 323,00 €
151,56 €
Pri platbe vopred iba 144,00 €
FLUT zrkadlo s LED podsvietením 900x700mm, biela FT090
expedícia do 8 dní313,44 €
Pri platbe vopred iba 297,00 €

