WOODY doska 1200x28x500mm, masív prírodný dub WD120-70
WOODY doska 1200x28x500mm, masív prírodný dub WD120-70
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-WD120-70 |
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | Dosky WOODY |
| Rozmer | 120x2,8x50 cm |
| Šírka | 1200 mm |
| Výška | 28 mm |
| Hĺbka | 500 mm |
| Farba | Hnedá |
| Dekor | Dub prírodní |
| Materiál | Masiv drevo |
| Inštalácia | Závesné na stenu |
| Typ skrinky | Doska |
| Typ umývadla | Umývadlo na dosku |
| Hmotnosť / ks | 12.7000 kg |
| EAN | 8590913925030 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
| Odtieň drezu | dřevodekor |
Doporučujeme přikoupit
332,31 €
Pri platbe vopred iba 315,00 €
AVICE 2x zásuvka 45x30x48cm, biela (AV061) AV061-3030
expedícia do 8 dní236,25 €
Pri platbe vopred iba 224,00 €
AVICE umývadlová skrinka 60x50x48cm, biela (AV065) AV065-3030
expedícia do 8 dní310,96 €
Pri platbe vopred iba 295,00 €
Mohlo by vás zaujímať
238,02 €
Pri platbe vopred iba 226,00 €
CIRASA doska DTDL 101x1, 8x46, 5cm, dub Alabama CR101-2222
expedícia do 8 dní70,81 €
Pri platbe vopred iba 67,00 €


