WOODY doska 1400x28x360mm, masív prírodný dub WD146-70
WOODY doska 1400x28x360mm, masív prírodný dub WD146-70
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-WD146-70 |
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | Desky WOODY |
| Rozměr | 140x2,8x36 cm |
| Šířka | 1400 mm |
| Výška | 28 mm |
| Hloubka | 360 mm |
| Barva | Hnědá |
| Dekor | Dub přírodní |
| Materiál | Masiv dřevo |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Deska |
| Typ umyvadla | Umyvadlo na desku |
| Hmotnost / ks | 10.7000 kg |
| EAN | 8590913936456 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Odtieň drezu | dřevodekor |
Príslušenstvo
181,76 €
Pri platbe vopred iba 168,00 €
skladom
Doporučujeme přikoupit
Podperná konzola 305x160x32mm, pozinkovaná oceľ, 1 ks 30386
expedícia do 8 dní7,65 €
Pri platbe vopred iba 7,00 €
Podperná konzola 350x150x40mm, lakovaná oceľ, biela mat, 1 ks 30378
expedícia do 8 dní63,69 €
Pri platbe vopred iba 60,00 €
Mohlo by vás zaujímať
BRAHEA doska rockstone s otvorom 121x51, 5cm (90+30cm), ľavá, biela mat BL121-0101-L 58658
na objednávku343,69 €
Pri platbe vopred iba 326,00 €

