WOODY doska 1500x28x360mm, masív prírodný dub WD156-70
WOODY doska 1500x28x360mm, masív prírodný dub WD156-70
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-WD156-70 |
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | Desky WOODY |
| Rozměr | 150x2,8x36 cm |
| Šířka | 1500 mm |
| Výška | 28 mm |
| Hloubka | 360 mm |
| Barva | Hnědá |
| Dekor | Dub přírodní |
| Materiál | Masiv dřevo |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Deska |
| Typ umyvadla | Umyvadlo na desku |
| Hmotnost / ks | 10.8000 kg |
| EAN | 8590913936463 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Odtieň drezu | dřevodekor |
Príslušenstvo
173,98 €
Pri platbe vopred iba 165,00 €
expedícia do 8 dní
2,94 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
Podperná konzola 350x150x40mm, lakovaná oceľ, biela mat, 1 ks 30378
expedícia do 8 dní63,69 €
Pri platbe vopred iba 60,00 €
Mohlo by vás zaujímať
904,05 €
Pri platbe vopred iba 858,00 €

