WOODY doska 1600x28x360mm, masív prírodný dub WD166-70
WOODY doska 1600x28x360mm, masív prírodný dub WD166-70
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-WD166-70 |
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | Desky WOODY |
| Rozměr | 160x2,8x36 cm |
| Šířka | 1600 mm |
| Výška | 28 mm |
| Hloubka | 360 mm |
| Barva | Hnědá |
| Dekor | Dub přírodní |
| Materiál | Masiv dřevo |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Deska |
| Typ umyvadla | Umyvadlo na desku |
| Hmotnost / ks | 7.6000 kg |
| EAN | 8590913936470 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Odtieň drezu | dřevodekor |
Príslušenstvo
34,60 €
Pri platbe vopred iba 32,00 €
expedícia do 8 dní
3,60 €
Pri platbe vopred iba 3,00 €
skladom
12,72 €
Pri platbe vopred iba 12,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
AVICE sušiak osušky, 600x95mm, čierna mat VC475
expedícia do 8 dní29,18 €
Pri platbe vopred iba 28,00 €
Podperná konzola 350x150x40mm, lakovaná oceľ, biela mat, 1 ks 30378
expedícia do 8 dní63,69 €
Pri platbe vopred iba 60,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Doska DTDL 1654x18x440mm, brest bardini DT165-1313
na objednávku115,28 €
Pri platbe vopred iba 109,00 €
217,39 €
Pri platbe vopred iba 206,00 €

