WOODY doska 1800x28x360mm, masív prírodný dub WD186-70
WOODY doska 1800x28x360mm, masív prírodný dub WD186-70
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-WD186-70 |
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | Desky WOODY |
| Rozměr | 180x2,8x36 cm |
| Šířka | 1800 mm |
| Výška | 28 mm |
| Hloubka | 360 mm |
| Barva | Hnědá |
| Dekor | Dub přírodní |
| Materiál | Masiv dřevo |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Deska |
| Typ umyvadla | Umyvadlo na desku |
| Hmotnost / ks | 13.2000 kg |
| EAN | 8590913936494 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
| Odtieň drezu | dřevodekor |
Príslušenstvo
173,98 €
Pri platbe vopred iba 165,00 €
expedícia do 8 dní
2,94 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
67,24 €
Pri platbe vopred iba 64,00 €
Podperná konzola 305x160x32mm, pozinkovaná oceľ, 1 ks 30386
expedícia do 8 dní7,65 €
Pri platbe vopred iba 7,00 €
Podperná konzola 350x150x40mm, lakovaná oceľ, biela mat, 1 ks 30378
expedícia do 8 dní63,69 €
Pri platbe vopred iba 60,00 €
Mohlo by vás zaujímať
680,26 €
Pri platbe vopred iba 645,00 €
344,76 €
Pri platbe vopred iba 327,00 €

