WOODY doska 1900x28x500mm, masív prírodný dub WD190-70
WOODY doska 1900x28x500mm, masív prírodný dub WD190-70
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-WD190-70 |
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | Desky WOODY |
| Rozměr | 190x2,8x50 cm |
| Šířka | 1900 mm |
| Výška | 28 mm |
| Hloubka | 500 mm |
| Barva | Hnědá |
| Dekor | Dub přírodní |
| Materiál | Masiv dřevo |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Deska |
| Typ umyvadla | Umyvadlo na desku |
| Hmotnost / ks | 19.4000 kg |
| EAN | 8590913925108 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Odtieň drezu | dřevodekor |
Doporučujeme přikoupit
67,24 €
Pri platbe vopred iba 64,00 €
Mohlo by vás zaujímať
337,64 €
Pri platbe vopred iba 320,00 €
249,03 €
Pri platbe vopred iba 230,00 €
346,45 €


