WOODY doska 700x28x360mm, masív prírodný dub WD076-70
WOODY doska 700x28x360mm, masív prírodný dub WD076-70
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-WD076-70 |
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | Desky WOODY |
| Rozměr | 70x2,8x36 cm |
| Šířka | 700 mm |
| Výška | 28 mm |
| Hloubka | 360 mm |
| Barva | Hnědá |
| Dekor | Dub přírodní |
| Materiál | Masiv dřevo |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Deska |
| Typ umyvadla | Umyvadlo na desku |
| Hmotnost / ks | 5.3000 kg |
| EAN | 8590913936388 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Odtieň drezu | dřevodekor |
Príslušenstvo
31,67 €
Pri platbe vopred iba 30,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
Podperná konzola 305x160x32mm, pozinkovaná oceľ, 1 ks 30386
expedícia do 8 dní7,65 €
Pri platbe vopred iba 7,00 €
Podperná konzola 350x150x40mm, lakovaná oceľ, biela mat, 1 ks 30378
expedícia do 8 dní63,69 €
Pri platbe vopred iba 60,00 €
Mohlo by vás zaujímať
CIRASA doska DTDL 71x1, 8x46, 5cm, dub Alabama CR071-2222
expedícia do 8 dní58,34 €
Pri platbe vopred iba 55,00 €

