X-ROUND sklenená polica 200mm, chróm / číre sklo XR009-12
X-ROUND sklenená polica 200mm, chróm / číre sklo XR009-12
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-XR009-12 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | X-ROUND |
| Rozměr | 200x55x120 mm |
| Délka | 200 mm |
| Šířka | 200 mm |
| Výška | 55 mm |
| Hloubka | 120 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz, Sklo |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Polička |
| Instalace | Vrtání |
| Hmotnost / ks | 0.7100 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913976322 |
.
| Farba doplnku | chrom |
Mohlo by vás zaujímať
ABELINE polica + 2 poháre, 1000mm, rockstone, biela mat AE102-0101-01
expedícia do 8 dní134,06 €
Pri platbe vopred iba 124,00 €
53,01 €
Pri platbe vopred iba 50,00 €
X-ROUND sklenená polica 500mm, chróm/číre sklo XR009-14
na objednávku38,90 €
Pri platbe vopred iba 36,00 €


