X-ROUND sklenená polica 500mm, chróm/mliečne sklo XR009-04
X-ROUND sklenená polica 500mm, chróm/mliečne sklo XR009-04
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-XR009-04 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | X-ROUND |
| Rozměr | 500x55x120 mm |
| Délka | 500 mm |
| Šířka | 500 mm |
| Výška | 55 mm |
| Hloubka | 120 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz, Sklo |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Polička |
| Instalace | Vrtání |
| Hmotnost / ks | 1.4560 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913976254 |
.
| Farba doplnku | chrom |
Príslušenstvo
230,91 €
Pri platbe vopred iba 219,00 €
expedícia do 8 dní
Mohlo by vás zaujímať
Sklenená polica 300mm, chróm/číre sklo MY009-12
expedícia do 8 dní47,93 €
Pri platbe vopred iba 44,00 €
Sklenená polica 300mm, čierna/mliečne sklo MY009B-02
expedícia do 8 dní51,75 €
Pri platbe vopred iba 48,00 €


