X-ROUND sklenená polica 600mm, chróm/mliečne sklo XR009-05
X-ROUND sklenená polica 600mm, chróm/mliečne sklo XR009-05
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-XR009-05 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | X-ROUND |
| Rozměr | 600x55x120 mm |
| Délka | 600 mm |
| Šířka | 600 mm |
| Výška | 55 mm |
| Hloubka | 120 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz, Sklo |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Polička |
| Instalace | Vrtání |
| Hmotnost / ks | 1.4560 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913976261 |
.
| Farba doplnku | chrom |
Príslušenstvo
141,97 €
Pri platbe vopred iba 135,00 €
skladom
138,40 €
Pri platbe vopred iba 131,00 €
na objednávku
Mohlo by vás zaujímať
Čelo Mexen Orio pre korpus kúpeľňovej skrinky 35 x 160 cm, matná biela - 91A11-1600-300-1-01
expedícia do 10 dní91,31 €
Mexen Rivel kúpeľňová skrinka pod umývadlo 35 cm, 1 dvierka, drážkovaná, matná biela - 91A21-03547-1-BF01
expedícia do 10 dní167,87 €


