X-ROUND WHITE závesné kozmetické zrkadlo priemer 190mm, biela XW001

- Doprava zadarmo nad 400€
X-ROUND WHITE závesné kozmetické zrkadlo priemer 190mm, biela XW001
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-XW001 |
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | X-ROUND |
| Priemer | 200 mm |
| Šírka | 230 mm |
| Výška | 280 mm |
| Hĺbka | 430 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Kruhové |
| Inštalácia | Vŕtanie |
| Hmotnosť | 0.8000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8592207021275 |
| Taric | 74182000 |
| Záruka | 2 roky |
.
Mohlo by vás zaujímať
X-ROUND závesné kozmet. zrkadlo bez osvetlenia, priemer 200mm, chróm (112201512) XR006
expedícia do 8 dní67,24 €
Pri platbe vopred iba 64,00 €
X-ROUND BLACK závesné kozmetické zrkadlo ? 180 mm, čierna XR006B
expedícia do 8 dní88,58 €
Pri platbe vopred iba 84,00 €

