X-SQUARE sklenená polica 1000mm, chróm/číre sklo XQ009-19
X-SQUARE sklenená polica 1000mm, chróm/číre sklo XQ009-19
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-XQ009-19 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | X-SQUARE |
| Rozměr | 1000x55x120 mm |
| Délka | 1000 mm |
| Šířka | 1000 mm |
| Výška | 55 mm |
| Hloubka | 120 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz, Sklo |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Polička |
| Instalace | Vrtání |
| Hmotnost / ks | 1.5850 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913976759 |
.
| Farba doplnku | chrom |
Príslušenstvo
3,16 €
Pri platbe vopred iba 3,00 €
expedícia do 8 dní
Mohlo by vás zaujímať
X-SQUARE držiaky sklenenej poličky 8mm, chróm XQ009
expedícia do 8 dní31,67 €
Pri platbe vopred iba 30,00 €
Sklenená polica 800mm, čierna/mliečne sklo MY009B-06
expedícia do 8 dní59,74 €
Pri platbe vopred iba 55,00 €
X-ROUND sklenená polica 200mm, chróm / číre sklo XR009-12
expedícia do 8 dní37,85 €
Pri platbe vopred iba 35,00 €


