X-SQUARE sklenená polica 300mm, chróm / číre sklo XQ009-13
X-SQUARE sklenená polica 300mm, chróm / číre sklo XQ009-13
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-XQ009-13 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | X-SQUARE |
| Rozměr | 300x55x120 mm |
| Délka | 300 mm |
| Šířka | 300 mm |
| Výška | 55 mm |
| Hloubka | 120 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz, Sklo |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Polička |
| Instalace | Vrtání |
| Hmotnost / ks | 0.9050 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913976698 |
.
| Farba doplnku | chrom |
Príslušenstvo
81,48 €
Pri platbe vopred iba 77,00 €
expedícia do 8 dní
Mohlo by vás zaujímať
Vaňová zástena Mexen Mist s 2 krídlami 140 x 150 cm, priehľadná, kartáčovaná meď - 8A9-140-011-65-00
expedícia do 10 dní185,70 €
Vaňová zástena Mexen Lunar 2-krídla ľavá 130 x 150 cm, priehľadná, biela - 897-130-100-20-00-L
expedícia do 10 dní271,15 €
Mexen Mist vaňová zástena 2-krídla ľavá 140 x 150 cm, priehľadná, čierna - 8A9-140-002-70-00-L
expedícia do 10 dní226,96 €


