X-SQUARE sklenená polica 500mm, chróm/mliečne sklo XQ009-04
X-SQUARE sklenená polica 500mm, chróm/mliečne sklo XQ009-04
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-XQ009-04 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | X-SQUARE |
| Rozměr | 500x55x120 mm |
| Délka | 500 mm |
| Šířka | 500 mm |
| Výška | 55 mm |
| Hloubka | 120 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz, Sklo |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Polička |
| Instalace | Vrtání |
| Hmotnost / ks | 1.4560 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913976612 |
.
| Farba doplnku | chrom |
Príslušenstvo
81,48 €
Pri platbe vopred iba 77,00 €
expedícia do 8 dní
Mohlo by vás zaujímať
Mexen Kevin 1-miskový granitový drez s odkvapkávačom a kuchynskou batériou Savita, šedá - 6517-71-672601-71
expedícia do 10 dní195,15 €
Mexen Leo 1miskový granitový drez s odkvapkávačom a kuchynskou batériou Savita, šedá - 6501-71-672601-71
expedícia do 10 dní219,20 €


