X-SQUARE sklenená polica 700mm, chróm/mliečne sklo XQ009-06
X-SQUARE sklenená polica 700mm, chróm/mliečne sklo XQ009-06
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-XQ009-06 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | X-SQUARE |
| Rozměr | 700x55x120 mm |
| Délka | 700 mm |
| Šířka | 700 mm |
| Výška | 55 mm |
| Hloubka | 120 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz, Sklo |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Polička |
| Instalace | Vrtání |
| Hmotnost / ks | 1.7250 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913976636 |
.
| Farba doplnku | chrom |
Príslušenstvo
81,48 €
Pri platbe vopred iba 77,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
X-SQUARE polička sklenená rohová 250x55x250mm, chróm (132102012) XQ604
expedícia do 8 dní40,57 €
Pri platbe vopred iba 38,00 €
X-SQUARE dávkovač mydla 200ml, chróm (132109017) XQ100
na objednávku53,01 €
Pri platbe vopred iba 50,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Franke odsávač FTU PLUS 3707 I WH 335.0588.222
na objednávku1 047,04 €
Pri platbe vopred iba 996,00 €


