X-SQUARE sklenená polica rohová, štvrťkruhová 200x200mm, chróm / číre sklo XQ009-11
X-SQUARE sklenená polica rohová, štvrťkruhová 200x200mm, chróm / číre sklo XQ009-11
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-XQ009-11 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | X-SQUARE |
| Rozměr | 220x55x220 mm |
| Délka | 220 mm |
| Šířka | 220 mm |
| Výška | 55 mm |
| Hloubka | 220 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz, Sklo |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Polička: rohová |
| Instalace | Vrtání |
| Hmotnost / ks | 0.8950 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913976674 |
.
| Farba doplnku | chrom |
Príslušenstvo
81,48 €
Pri platbe vopred iba 77,00 €
expedícia do 8 dní
Mohlo by vás zaujímať
X-ROUND E sklenená polička rohová 250x250mm, chróm (104102012) XR603
expedícia do 8 dní35,23 €
Pri platbe vopred iba 33,00 €
ABELINE rohová polica rockstone 200x200mm, black attica AE200-0598
expedícia do 8 dní35,40 €
Pri platbe vopred iba 34,00 €
X-SQUARE držiaky sklenenej poličky 8mm, chróm XQ009
expedícia do 8 dní31,67 €
Pri platbe vopred iba 30,00 €


