X-STEEL držiak toaletného papiera bez krytu, brúsená nerez (104212035) XS700
X-STEEL držiak toaletného papiera bez krytu, brúsená nerez (104212035) XS700
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-XS700 |
Dostupnosť:
skladom
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | X-STEEL |
| Rozmer | 175x55x70 mm |
| Šírka | 175 mm |
| Výška | 55 mm |
| Hĺbka | 70 mm |
| Farba | Nerez mat |
| Materiál | Nerez |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Držiak toal. papiera |
| Inštalácia | Vŕtanie / lepenie |
| Hmotnosť / ks | 0.2000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8592207002137 |
| Taric | 73249000 |
| Záruka | 10 rokov |
| Farba doplnku | nerez |
Príslušenstvo
3,16 €
Pri platbe vopred iba 3,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
X-STEEL dávkovač mydla 150ml, brúsená nerez (104109015) XS100
expedícia do 8 dní61,91 €
Pri platbe vopred iba 59,00 €
MAMUT lepidlo 25ml (High tack - tuba v blistri) 35003TU
expedícia do 8 dní3,16 €
Pri platbe vopred iba 3,00 €
Mohlo by vás zaujímať
FLORI držiak toaletného papiera bez krytu, čierna mat RF017/15
expedícia do 8 dní51,24 €
Pri platbe vopred iba 49,00 €
X-ROUND držiak toaletného papiera, chróm (104212032) XR703
expedícia do 8 dní27,40 €
Pri platbe vopred iba 26,00 €
X-SQUARE držiak toaletného papiera bez krytu, 180x55x70 mm, chróm (132212032) XQ702
expedícia do 8 dní29,89 €
Pri platbe vopred iba 28,00 €

