X-STEEL vešiačik 30mm, brúsená nerez (104506095) XS202
X-STEEL vešiačik 30mm, brúsená nerez (104506095) XS202
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-XS202 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | X-STEEL |
| Rozmer | 16x16x30 mm |
| Šírka | 16 mm |
| Výška | 16 mm |
| Hĺbka | 30 mm |
| Farba | Nerez mat |
| Materiál | Nerez |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Háčik |
| Inštalácia | Vŕtanie |
| Hmotnosť / ks | 0.0600 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8592207009464 |
| Taric | 73249000 |
| Záruka | 10 rokov |
| Farba doplnku | nerez |
Doporučujeme přikoupit
51,96 €
Pri platbe vopred iba 49,00 €
51,59 €
Pri platbe vopred iba 49,00 €
X-STEEL držiak toaletného papiera s krytom, brúsená nerez (104112015) XS701
expedícia do 8 dní38,78 €
Pri platbe vopred iba 37,00 €
Podobný tovar
Mohlo by vás zaujímať
LARISSA trojháčik otočný, čierna / zlato mat WS063BG 59072
expedícia do 8 dní87,17 €
Pri platbe vopred iba 83,00 €

