YLENIA dávkovač mydla na postavenie, biela
YLENIA dávkovač mydla na postavenie, biela
| Výrobca: | Výrobca: Gedy |
| Kód: | Kód: UBC-YL8002 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | GEDY |
|---|---|
| Série | YLENIA |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 77x166x77 mm |
| Šířka | 77 mm |
| Výška | 166 mm |
| Hloubka | 77 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Polyresin |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Dávkovač mýdla |
| Instalace | Na postavení |
| Hmotnost / ks | 0.3735 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8003341356265 |
| Taric | 84798997 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba doplnku | bílá |
Mohlo by vás zaujímať
ALCA AVZ103R-R104S Vonkajší žľabový vpust pre AVZ103 s kov. rámom a pozink. roštom C250
na objednávku126,67 €
343,61 €
ALCA AVZ101S-R324R Vonkajší žľab štrbinový so symetrickým revíznym nástavcom 160, nerez
na objednávku376,20 €

