YLENIA WC kefa na postavenie, biela
YLENIA WC kefa na postavenie, biela
| Výrobca: | Výrobca: Gedy |
| Kód: | Kód: UBC-YL3302 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | GEDY |
|---|---|
| Série | YLENIA |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 95x416x95 mm |
| Šířka | 95 mm |
| Výška | 416 mm |
| Hloubka | 95 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Polyresin |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | WC štětka |
| Instalace | Na postavení |
| Hmotnost / ks | 1.0651 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8003341356289 |
| Taric | 96039091 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba doplnku | bílá |
Mohlo by vás zaujímať
MARIKA WC kefa na postavenie, zelená MK3307 57825
expedícia do 8 dní27,93 €
Pri platbe vopred iba 26,00 €
BIAGIO WC silikónová štetka závesná/na postavenie, biela 683302
expedícia do 8 dní18,68 €
Pri platbe vopred iba 18,00 €

