CIRASA umývadlová skrinka 78x54x39cm, dub alabama
CIRASA umývadlová skrinka 78x54x39cm, dub alabama
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-CR792-2222 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | CIRASA |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 78x54x39 cm |
| Šířka | 780 mm |
| Výška | 540 mm |
| Hloubka | 390 mm |
| Barva | Hnědá |
| Dekor | Dub Alabama |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | MDF/lamino |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Zásuvky |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Výbava | Tiché a plynulé zavírání |
| Balení obsahuje | Úchytka |
| Balení neobsahuje | Umyvadlo |
| Hmotnost / ks | 23.6600 kg |
| EAN | 8590913999307 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | hnědá |
| Typ zatvárania | zásuvky |
| Typ montáže | závěsné |
| Hĺbka | 301 - 400 mm |
Príslušenstvo
108,00 €
na objednávku
Doporučujeme přikoupit
NIROX zrkadlo v ráme 600x800x28 mm, dub alabama NX608-2222
expedícia do 8 dní125,24 €
Pri platbe vopred iba 119,00 €
Mohlo by vás zaujímať
296,79 €
Pri platbe vopred iba 277,00 €
MEDIENA skrinka vysoká 40x140x20cm, 2x dvierka, ľavá/pravá, biela mat/dub graphite MD451
na objednávku579,58 €
Pri platbe vopred iba 550,00 €
EZARA umývadlová skrinka 58x54x39cm, dub cuneo EZ592-2525
expedícia do 8 dní348,31 €
Pri platbe vopred iba 330,00 €

