ZORBA umývadlová skrinka 39x50x21, 5cm, siena
ZORBA umývadlová skrinka 39x50x21, 5cm, siena
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-LT113-4242 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | ZORBA |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 39x50x21,5 cm |
| Délka | 215 mm |
| Šířka | 390 mm |
| Výška | 500 mm |
| Barva | Modrá |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | MDF/lamino |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Dvířka |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Směr otevírání | Univerzální |
| Výbava | Zpomalovací panty, Bezúchytkové otvírání |
| Balení neobsahuje | Umyvadlo |
| Hmotnost / ks | 8.4500 kg |
| EAN | 8590913115318 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | modrá |
| Typ zatvárania | dvířka |
| Typ montáže | závěsné |
| Hĺbka | do 300 mm |
Príslušenstvo
81,48 €
Pri platbe vopred iba 77,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
ZORBA doska Rockstone 41x22, 5cm, biela mat LT113-0101 60475
expedícia do 8 dní70,81 €
Pri platbe vopred iba 67,00 €
ZORBA umývadlo 40x22cm, liaty mramor, batéria vpravo, biela
expedícia do 8 dní117,05 €
Pri platbe vopred iba 111,00 €
77,56 €
Pri platbe vopred iba 74,00 €
Mohlo by vás zaujímať
269,26 €
Pri platbe vopred iba 251,00 €
18,14 €
Pri platbe vopred iba 17,00 €
LATUS XII umývadlová skrinka 35,5x50x20cm, biela
expedícia do 8 dní118,83 €
Pri platbe vopred iba 113,00 €


