YUKON dvojumývadlo 120x45cm, liaty mramor, biela YU120
YUKON dvojumývadlo 120x45cm, liaty mramor, biela YU120
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-YU120 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
- Súčasťou balenia je prepadová súprava
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | YUKON |
| Rozmer | 120x45 cm |
| Šírka | 1200 mm |
| Hĺbka | 450 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Liaty mramor |
| Inštalácia | Nástenné-konzola, Do nábytku |
| Typ umývadla | Dvojumývadlo |
| Počet otvorov pre batériu | 2 otvory |
| Prepad | ÁNO |
| Tvar | Obdĺžnik |
| Hmotnosť / ks | 23.3000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913832031 |
| Taric | 68109900 |
| Záruka | 2 roky |
| S otvorom na batériu | ano |
| Farba keramiky | bílá |
Príslušenstvo
51,08 €
Pri platbe vopred iba 49,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
Umývadlový sifón 1'1/4, odpad 32mm, okrúhly, chróm SI511
expedícia do 8 dní28,11 €
Pri platbe vopred iba 27,00 €
PIQUADRATO umývadlový sifón 1'1/4, odpad 32 mm, chróm 0510OT25K7
expedícia do 8 dní34,16 €
Pri platbe vopred iba 32,00 €
Podperná konzola 440x150x20mm, lakovaná oceľ, čierna mat, 1 ks
expedícia do 8 dní51,08 €
Pri platbe vopred iba 49,00 €
Mohlo by vás zaujímať
92,03 €
Podlahový linear. žľab 350 mm, bočné D40, medium lesk s nerez. rámčekom CH 350 MN
expedícia do 8 dní102,55 €
Podlahový linear. žľab 350 mm, bočné D40, klasický/floor lesk s nerez. rámčekom CH 350 KN
expedícia do 8 dní102,55 €


