YUKON umývadlo 120x45cm, 2 otvory pre batériu, liaty mramor, biela YU122
YUKON umývadlo 120x45cm, 2 otvory pre batériu, liaty mramor, biela YU122
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-YU122 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
- Súčasťou balenia je prepadová súprava
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | YUKON |
| Rozmer | 120x45 cm |
| Šírka | 1200 mm |
| Hĺbka | 450 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Liaty mramor |
| Inštalácia | Nástenné-konzola, Do nábytku |
| Typ umývadla | Dvojumývadlo |
| Počet otvorov pre batériu | 2 otvory |
| Prepad | ÁNO |
| Tvar | Obdĺžnik |
| Hmotnosť / ks | 20.6000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913887185 |
| Taric | 68109900 |
| Záruka | 2 roky |
| S otvorom na batériu | ano |
| Farba keramiky | bílá |
Príslušenstvo
51,08 €
Pri platbe vopred iba 49,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
Uzatvárateľná kul.umýv.výpust s prepadom aj bez,Click Clack,V max 80mm,chróm7533.370.5
expedícia do 8 dní29,35 €
Pri platbe vopred iba 28,00 €
PIQUADRATO umývadlový sifón 1'1/4, odpad 32 mm, chróm 0510OT25K7
expedícia do 8 dní34,16 €
Pri platbe vopred iba 32,00 €
Umývadlový sifón 1'1/4, odpad 32 mm, okrúhly, čierna mat SI515
expedícia do 8 dní53,01 €
Pri platbe vopred iba 50,00 €
Mohlo by vás zaujímať
KAMA umývadlo 50x26 cm, liaty mramor, biela, zápustné 50134
expedícia do 8 dní120,61 €
Pri platbe vopred iba 114,00 €
756,40 €
Pri platbe vopred iba 718,00 €
JUNO umývadlo 80x15x47cm, liaty mramor, biela, pravé JU081
expedícia do 8 dní247,28 €
Pri platbe vopred iba 235,00 €


