ZARA 100 keramické umývadlo nábytkové 99,5x46,5cm, biela 10100
ZARA 100 keramické umývadlo nábytkové 99,5x46,5cm, biela 10100
| Výrobca: | Výrobca: Aqualine |
| Kód: | Kód: UBC-10100 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Rozměr | 99,5x46,5 cm |
|---|---|
| Šířka | 995 mm |
| Hloubka | 465 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Nástěnná-šrouby, Do nábytku |
| Typ umyvadla | Nábytkové umyvadlo |
| Otvor pro baterii | 1 otvor |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Půlkruh |
| Hmotnost / ks | 23.9000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8682368200524 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
.
| S otvorom na batériu | ano |
| Farba keramiky | bílá |
Príslušenstvo
700,55 €
Pri platbe vopred iba 665,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
Aqualine Umývadlový sifón 1'1/4, odpad 32mm okrúhly, chróm CV1003
expedícia do 8 dní21,92 €
Pri platbe vopred iba 21,00 €
Aqualine Umývadlová výpusť 5/4“, click-clack, veľká zátka, hr.30-45mm, chróm TF7001
expedícia do 8 dní12,02 €
Pri platbe vopred iba 11,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Aqualine ZARA 80 nábytkové umývadlo 79,5x46cm 10080
expedícia do 8 dní83,48 €
Pri platbe vopred iba 79,00 €


