Závesné WC AVVA Rimless s podomietkovou nádržkou a tlačidlom, čierna mat 100314-110-SET5
Závesné WC AVVA Rimless s podomietkovou nádržkou a tlačidlom, čierna mat 100314-110-SET5
| Kód: | Kód: UBC-100314-110-SET5 |
Vlastnosti
| Rozměr | 35,5x53 cm |
|---|---|
| Šířka | 355 mm |
| Hloubka | 530 mm |
| Barva | Černá |
| Materiál | Keramika |
| Technologie splachování | Rimless |
| Objem splachovací vody | Splachování 3 l, Splachování 6 l |
| Tvar | Klasik |
| Výbava | WC set, Skryté uchycení |
| Hmotnost / ks | 43.5000 kg |
| Balení | 5 ks |
| EAN | 8590913928208 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba doplnku | černá |
Príslušenstvo
106,38 €
Pri platbe vopred iba 101,00 €
expedícia do 8 dní
Mohlo by vás zaujímať
Súprava podomietkového WC Mexen, rám Felix XS-U s WC misou Sofia, biela - 6853354XX00
expedícia do 10 dní264,46 €
Závesné WC ABSOLUTE Rimless s podomietkovou nádržkou a tlačidlom, biela 10AB02002-SET5
expedícia do 8 dní328,88 €
Pri platbe vopred iba 304,00 €
Závesné WC BELLO Rimless s podomietkovou nádržkou a tlačidlom Schwab, biela 100214-SET5
expedícia do 8 dní412,43 €
Pri platbe vopred iba 381,00 €


