Závesné WC PAULA s podomietkovou nádržkou a tlačidlom Schwab, čierna mat TP325-51SM-SET5
Závesné WC PAULA s podomietkovou nádržkou a tlačidlom Schwab, čierna mat TP325-51SM-SET5
| Kód: | Kód: UBC-TP325-51SM-SET5 |
Vlastnosti
| Rozměr | 35,5x50 cm |
|---|---|
| Šířka | 355 mm |
| Hloubka | 500 mm |
| Barva | Černá |
| Materiál | Keramika |
| Technologie splachování | Standard |
| Objem splachovací vody | Splachování 3 l, Splachování 6 l |
| Tvar | Klasik |
| Výbava | WC set |
| Hmotnost / ks | 44.0500 kg |
| Balení | 5 ks |
| EAN | 8590913928215 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba doplnku | černá |
Príslušenstvo
106,38 €
Pri platbe vopred iba 101,00 €
expedícia do 8 dní
Mohlo by vás zaujímať
610,89 €
Pri platbe vopred iba 578,00 €
Mexen Mars kúpeľňový radiátor 1500 x 600 mm, 575 W, chróm - W110-1500-600-00-01
expedícia do 10 dní190,96 €


